Smír <i>´mladých´</i> se Skalicí

Aktuální zprávy
PÁ 2. 8. 2002
V druhém přípravném utkání Znojma dostali šanci projevit svůj um mladí hráči. Vedli si velmi dobře, když se rozešli remízou 3:3 se slovenskou Skalicí, která patří k předním mužstvům slovenské nejvyšší hokejové soutěže.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024 Trenér Hořava si mladé hráče pochvaloval: "Chtěli jsme vidět mladé hráče při hře. S jejich výkonem jsem spokojen, a i když nešlo o výsledek, remíza mě těší." Sestavu v následujících zápasech komentuje: "V úterním pohárovem utkání proti Budějovicím nastoupí zhruba osmdesát procent základního kádru a ve čtvrtek v odvetě proti Skalici bude sestava podobná té dnešní."

Střelcem utkání se ukázal Jiří Beroun, který vstřelil první dvě branky Znojma. Jiří Beroun je hráčem Třebíče a k jeho angažmá do dnešního zápasu uvedl manažer Rostislav Dočekal: "Chceme si takto vyzkoušet hráče, abychom se potom případně domluvili na střídavém startu."

HC JME Znojemští Orli – HK 36 Skalica 3:3 (2:1, 0:2, 1:0)

Branky:16. Beroun (Erat), 20. Beroun (Toman, Zapletal), 46. Tokoš(Rapant, Petr Kumstát) - 2. Hartmann (Ivčič, Růžička), 24. Rampáček (Višňovský), 27. Fatyka. Vyloučení: 3:7. Rozhodčí: Palášek.

Znojmo: Altrichter - Pavel Kumstát, Kello, Zapletal, Toman, Snopek, Křetinský – Mikulík, Ludvík, Sklenář – Beroun, Pechal, Erat – Peš, Petr Kumstát, Tokoš – Rapant.

Skalica: Lipovský – Fabián, Vyrůbalík, Ivčič, Flamík, Komárek, Fatyka – Višňovský, Rampáček, Oremus – Hujsa, Růžička, Hartmann – Komínek, Jarolín, Čársky – Valůch.