Orli Znojmo Orli Znojmo

Skvělá zpráva! Společnost s. n. o. p. cz a.s. je novým hlavním partnerem znojemského hokeje

Zástupci Orlů Znojmo a společnosti s. n. o. p. cz a.s. podepsali smlouvu o vzájemné spolupráci. Firma s. n. o. p. cz a.s. se tak stává významným podporovatelem klubu a řadí se mezi nové hlavní partnery.

Smlouvu o vzájemné spolupráci stvrdilo vedení klubu společně s výkonným ředitelem společnosti s. n. o. p. cz a.s. Petrem Pechkem a ředitelem závodu v Pohořelicích Petrem Mahdalem.

s. n. o. p. cz a.s.Reklama společnosti s. n. o. p. cz a.s. se objeví jak na výstroji hráčů, tak v průběhu sezóny na reklamních plochách ve znojemské aréně.

s. n. o. p. cz a.s. je silnou společností se stabilním zázemím, která má v České republice závody v Písku a v Pohořelicích, jež dohromady zaměstnávají více než 900 lidí. Je součástí nadnárodní skupiny FSD, která působí v 10 zemích světa, zaměstnává na 5500 zaměstnanců a její roční obrat činí 714 miliónu Euro.

„Jsme velmi rádi, že se nám během relativně krátké doby do klubu podařilo přivést dalšího silného partnera a věříme, že není poslední. Vážíme si důvěry, již nám společnost s. n. o. p. cz a.s. projevila uzavřením smlouvy o víceleté spolupráci, která je odrazem dlouhodobé kvalitní práce našeho klubu. Orlí rodina se tak rozrostla o dalšího významného člena a jsme přesvědčeni, že spolupráce bude prospěšná pro obě strany," řekl manažer Orlů Petr Veselý.

„Naše společnost již několik let podporuje sportovní aktivity. Jsme rádi, že jsme se jako sponzoři připojili k takovému klubu, jako jsou Orli Znojmo. V budoucnosti bychom chtěli spolupráci udržet a dále rozvíjet. Naše výrobní závody v ČR se budou nadále rozšiřovat a tak doufáme, že nám tato reklama pomůže přivést nové zaměstnance, čímž zvýšíme zaměstnanost v regionu a zároveň udržíme prosperitu společnosti,“ uvedl výkonný ředitel s. n. o. p. cz a.s. Petr Pechek.