Orli Znojmo Orli Znojmo

Skvělá zpráva! Společnost s. n. o. p. cz a.s. je novým hlavním partnerem znojemského hokeje

Skvělá zpráva! Společnost s. n. o. p. cz a.s. je novým hlavním partnerem znojemského hokeje

Zástupci Orlů Znojmo a společnosti s. n. o. p. cz a.s. podepsali smlouvu o vzájemné spolupráci. Firma s. n. o. p. cz a.s. se tak stává významným podporovatelem klubu a řadí se mezi nové hlavní partnery.

Smlouvu o vzájemné spolupráci stvrdilo vedení klubu společně s výkonným ředitelem společnosti s. n. o. p. cz a.s. Petrem Pechkem a ředitelem závodu v Pohořelicích Petrem Mahdalem.

s. n. o. p. cz a.s.Reklama společnosti s. n. o. p. cz a.s. se objeví jak na výstroji hráčů, tak v průběhu sezóny na reklamních plochách ve znojemské aréně.

s. n. o. p. cz a.s. je silnou společností se stabilním zázemím, která má v České republice závody v Písku a v Pohořelicích, jež dohromady zaměstnávají více než 900 lidí. Je součástí nadnárodní skupiny FSD, která působí v 10 zemích světa, zaměstnává na 5500 zaměstnanců a její roční obrat činí 714 miliónu Euro.

„Jsme velmi rádi, že se nám během relativně krátké doby do klubu podařilo přivést dalšího silného partnera a věříme, že není poslední. Vážíme si důvěry, již nám společnost s. n. o. p. cz a.s. projevila uzavřením smlouvy o víceleté spolupráci, která je odrazem dlouhodobé kvalitní práce našeho klubu. Orlí rodina se tak rozrostla o dalšího významného člena a jsme přesvědčeni, že spolupráce bude prospěšná pro obě strany," řekl manažer Orlů Petr Veselý.

„Naše společnost již několik let podporuje sportovní aktivity. Jsme rádi, že jsme se jako sponzoři připojili k takovému klubu, jako jsou Orli Znojmo. V budoucnosti bychom chtěli spolupráci udržet a dále rozvíjet. Naše výrobní závody v ČR se budou nadále rozšiřovat a tak doufáme, že nám tato reklama pomůže přivést nové zaměstnance, čímž zvýšíme zaměstnanost v regionu a zároveň udržíme prosperitu společnosti,“ uvedl výkonný ředitel s. n. o. p. cz a.s. Petr Pechek.