Skvělá zpráva! Společnost s. n. o. p. cz a.s. hlavním partnerem klubu na další tři roky

10.03.2018 | Tisková zpráva

Zástupci Orlů Znojmo a společnosti s. n. o. p. cz a.s. podepsali smlouvu o pokračování vzájemné spolupráce. Firma působící v automobilovém průmyslu se tak minimálně po další tři roky řadí mezi významné podporovatele a hlavní partnery klubu.

Smlouvu o pokračování vzájemné spolupráce stvrdilo vedení klubu společně s výkonným ředitelem firmy s. n. o. p. cz a.s. Petrem Pechkem a ředitelem závodu v Pohořelicích Petrem Mahdalem. Reklama společnosti tak bude nadále vidět na výstroji hráčů i na reklamních plochách ve znojemské aréně.

s. n. o. p. cz a.s. je silnou společností působící v automobilovém průmyslu se stabilním zázemím, která má v České republice závody v Písku a v Pohořelicích, jež dohromady zaměstnávají více než 900 lidí. Je součástí nadnárodní skupiny FSD, která působí v 10 zemích světa, zaměstnává na 5500 zaměstnanců a její roční obrat činí 714 miliónu Euro.

"Jsme nesmírně rádi, že se takto významná společnost rozhodla pokračovat ve spolupráci s naším klubem, kterou jsme společně uzavřeli před dvěma lety. Firma s. n. o. p. cz tak bude minimálně po další tři roky pokračovat jako jeden z hlavních partnerů klubu," uvedl manažer Orlů Petr Veselý.

"Jednání o této pro nás důležité a významné podpoře probíhala delší dobu. Velmi si vážíme toho, že i přes nelehkou situaci, se kterou se náš tým v průběhu sezóny potýkal, nám a tím i celému znojemskému hokeji vyjádřila společnost s. n. o. p. cz důvěru a podporu do další práce. Věřím, že vzájemná spolupráce bude i nadále prospěšná pro obě strany," dodal Veselý.

"Naše společnost pokračuje v konceptu podpory sportovních aktivit. Jsme rádi, že jako sponzoři můžeme pokračovat ve spolupráci s Orly Znojmo, a tak tuto vizi naplňovat. Také v budoucnosti bychom chtěli spolupráci udržet a dále rozvíjet," řekl výkonný ředitel s. n. o. p. cz a.s. Petr Pechek. "Naše výrobní závody v ČR se budou nadále rozšiřovat a tak doufáme, že nám tato reklama pomůže přivést nové zaměstnance, čímž zvýšíme zaměstnanost v regionu a zároveň udržíme prosperitu společnosti."

Co jsme psali před lety