Sérii domácích přípravných zápasů odstartuje odveta s Třebíčí

PO 16. 8. 2021
Hned tři domácí přípravná utkání odehrají Orli v následujících dnech. V úterý přicestuje na jih Moravy Třebíč. Utkání je na programu od 18:00.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Oba týmy se střetnou znovu po pěti dnech. Ani Horáci od té doby nesehráli další duel. V pondělí však přivítali výraznou posilu do defenzívy. Je jí sedmatřicetiletý Jiří Hunkes, který působil dlouhé roky v extralize, zahrál si KHL, německou DEL, finskou SM-liigu a několik starů přidal i v reprezentaci.

Svěřenci znojemských trenérů Berouna a Jakeše odehrají v úterý třetí přípravné utkání z osmi. Na úvod prohráli 4:6 po sympatickém výkonu v benefičním utkání s extraligovou Kometou a o dva dny později remizovali 1:1 po základní hrací době právě s Třebíčí, na nájezdy pak byl úspěšnější domácí tým.

Vstupenky na utkání budou k dispozici v den utkání na pokladnách zimního stadionu od 16:00. Online můžete kupovat kdykoliv zde. Cena vstupenky na přípravný zápas činí 80 Kč (více zde). Majitelé permanentních karet mají vstup zdarma. Zimní stadion bude v den utkání otevřen od 17:15.

Sestavy z posledních zápasů

ORLI ZNOJMO:Groh – Sedlák, Culkin, Southorn, Haman, Bartko, Tejnor, Walters – Svoboda T. Němec, Ahl - Luciani, Matuš, Fejes - Gorčík, Prokeš, Köver - Kvasnica, Svoboda O. Oščádal - Pigl.
SK Horácká Slavia Třebíč:Mičán – Forman, Furch, Mlčák, Gabrhelík, Chalupa, Zukal, Svoboda A. – Šťovíček, Bittner, Psota - Vodný, Nedvídek, Střondala - Krliš, Gajarský, Ferda - Křehlík, Michálek, Vedral - Michalčuk.

Pravidla pro vstup na stadion

Vzhledem k aktuálně platným vládním nařízením připomínáme nutnost řídit se systémem O-N-T, tedy na stadion budou vpuštěni jen lidé očkovaní, s dokladem o prodělání nemoci nebo negativním testem.

• Očkování se prokazuje kartičkou, kterou jste obdrželi po aplikaci vakcíny na očkovacím místě, nebo certifikátem. Od aplikace poslední dávky očkovací látky musí uplynout nejméně 14 dní.
  • Negativní výsledek testu se prokazuje zprávou z odběrového centra nebo certifikátem. Bodu vyhoví každý, kdo absolvoval nejdéle 7 dnů před zápasem PCR test s negativním výsledkem nebo nejdéle 72 hodin před zápasem antigenní test s negativním výsledkem v certifikovaném testovacím centru (neplatí samotesty).
  • Prodělání onemocnění se prokazuje SMS zprávou o pozitivním testu z odběrového centra nebo certifikátem. Od prvního pozitivního testu přitom nesmí uplynout více jak 180 dní.
  • Jedním ze způsobů prokázání splnění podmínek systému je stažení certifikátu do aplikace Tečka.
  • Pro vstup na stadion je nutné mít nasazen respirátor nebo jinou ochranu úst splňující normu FFP2 a prokázat se dokladem s fotografií.

Prosíme fanoušky, aby v zájmu bezpečnosti všech návštěvníků dodržovali návštěvní řád, zákaz stání v uličkách na delších stranách tribun i nařízení týkající se zakázaných předmětů. Jejich seznam je k dispozici zde. Upozorňujeme zejména na zákaz vnášení plastových lahví.

Komentovaný stream

Stream bude možné zakoupit zde stejně jako běžnou vstupenku na utkání, a to za poplatek 80 Kč. Po zakoupení přijde zákazníkovi e-mail s instrukcemi pro spuštění přenosu.

Přímý přenos bude možné sledovat po zadání čísla voucheru, který obdrží kupující v příloze e-mailu. Platnost tohoto kódu je po dobu živého přenosu, a to pouze na zařízení, na kterém se přihlásil. V případě, že se na celé utkání chcete podívat v počítači, nepřihlašujte se ke sledování v telefonu!