Aqotec Orli Znojmo Aqotec Orli Znojmo

S Vídní od 19:15, předprodej odstartoval

S Vídní od 19:15, předprodej odstartoval

Předprodej vstupenek na atraktivní páteční utkání Orli Znojmo - UPC Vienna Capitals, které bude sehráno 10. ledna od 19:15 ve Znojmě, byl zahájen. Vstupenky je možné kupovat na konkrétní místo a následně doma vytisknout.

Pro tisk vstupenky doporučujeme nejvyšší kvalitu tisku, aby se předešlo případným problémům se čtením vstupenky u turniketu. Vstupenky rezervované přes Ticketportal není možné vyzvednout na stadionu ani před zápasem u pokladen! Přehled výdejních míst je k dispozici zde. Konec internetového předprodeje je stanoven na čtvrtek.

» Vstupenky na Vídeň rezervujte a objednávejte zde

Od pondělí 6. ledna jsou běžné vstupenky bez místenky k dostání také v Hockey shopu na zimním stadionu ve Znojmě.

Výhledy z jednotlivých sektorů jsou k dispozici zde.

Vzhledem k očekávanému zvýšenému zájmu vídeňských fanoušků jim bude tradičně kromě sektoru hostů vyhrazen také prostor v sektoru H za brankou. Majitelé permanentních vstupenek na tato místa budou mít rezervovány sedadla ve zbylé části sektoru H.

Prosíme fanoušky, aby v zájmu bezpečnosti všech návštěvníků dodržovali návštěvní řád a nařízení týkající se zakázaných předmětů. Jejich seznam je k dispozici zde. Pokladny budou otevřeny dvě hodiny před začátkem duelu, stadion pak v 18:15. Přijďte včas!

Související články

Naši soupeři
so 11. 1. 2014

Základní část zakončí Znojmo v Grazu