Rozpis zápasů finalizován, ligu nezastaví ani olympiáda

Aktuální zprávy
PÁ 3. 9. 2021
Definitivního potvrzení se dočkal rozpis zápasů nadcházejícího ročníku bet-at-home ICE Hockey League. Rakousko, Itálie, Slovinsko ani Maďarsko v závěru srpna neuspěly v kvalifikaci na olympijské hry v Pekingu, a tak liga v únoru bude pokračovat i během her.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

V případě úspěchu některé z účastnických zemí, který by znamenal účast většího množství hráčů na hrách v Číně, byla ve hře ještě varianta olympijské přestávky. Liga by se pak dohrávala ve zrychleném tempu v březnu. Tento scénář ale nebyl naplněn a rozpis tak zůstává ve své původní podobě.

Celkem 52 kol základní části tak týmy včetně Orlů odehrají od 17. září do 27. února. Následovat bude pro týmy na sedmém až desátém místě tabulky předkolo play-off na dva vítězné zápasy. Čtvrtfinále, semifinále a finále budou sehrány klasicky na čtyři vítězné duely.

Znojmo se vrátí na scénu duelem v Bolzanu, tedy proti týmu, s nímž na jaře 2020 sehrálo dosud poslední zápas v mezinárodní konfrontaci. Poprvé doma se představí v neděli 19. září proti Vídni. Závěr základní části mají Orli ve znamení výjezdů, úplně poslední kolo ale po třech zápasech venku sehrají doma proti nováčkovi HC Pustertal.

Kompletní rozpis utkání včetně časů začátků zápasů najdete zde.