Rozlosováno. Orli začnou venku, doma poprvé proti Havl. Brodu

Aktuální zprávy
PO 27. 6. 2022
Východní konference druhé hokejové ligy, do níž patří i Znojmo, zná svůj herní plán. Odstartuje v sobotu 24. září, kdy Orli zajíždějí do Valašského Meziříčí. Doma poprvé přivítají ve středu 28. 9. Havlíčkův Brod.

Hracími dny soutěže jsou středy a soboty. Rozpis pamatuje na střídání domácích zápasů v těchto dvou dnech, proto jsou velmi časté série dvou a více utkání doma či venku. Základní část Východní konference se hraje čtyřkolově a skončí 8. března, následovat bude play-off.

Do něj postoupí nejlepší šestice týmů, celky na 7. – 10. místě si zahrají předkolo. Poslední tým sestupuje do krajské ligy. Vítězové Východní i Západní konference se poté v superfinále utkají na čtyři vítězné zápasy o přímý postup do Chance ligy.

» Kompletní rozpis zápasů Orlů v základní části 2. ligy 2022/23 najdete zde