Tesla Orli Znojmo Tesla Orli Znojmo

Rozdáváme další vstupenky v soutěži #jsmeOrli! Novým tématem orlí Vánoce

Rozdáváme další vstupenky v soutěži #jsmeOrli! Novým tématem orlí Vánoce

Soutěž #jsmeOrli zná tři vítěze listopadového kola, kteří získávají po dvou vstupenkách na páteční zápas. Tématem na prosinec jsou orlí Vánoce. V tomto kole navíc rozdáme i hráčské kartičky. Proto neváhejte a zapojte se do soutěže!

Celý listopad jste měli možnost označovat své příspěvky týkající se tématu orlí rodina na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Instagram či Twitter, hashtagem #jsmeOrli. Nyní jsme vybrali tři nejlepší fotografie a jejich autoři obdrží po dvou vstupenkách na domácí utkání s Klagenfurtem (4. prosince od 18:30)! Navíc postupují do finálového kola, které proběhne na konci sezóny a jeho hlavní cenou je permanentní vstupenka na sezónu 2016/2017.

Výherní příspěvky za měsíc listopad:

Narocna priprava pred zapasem! #jsmeorli #bolzano

Zveřejnil(a) Tomáš Vyklický dne 24. říjen 2015

Vstupenky budou k vyzvednutí v pátek 4. prosince 2015 na vrátnici zimního stadionu po předložení dokladu totožnosti.

Prosinec: ORLÍ VÁNOCE

V pořadí čtvrté téma soutěže #jsmeorli zní orlí Vánoce. Zvěčněte vaši vánoční pohodu na fotografii, nahrajte příspěvek na sociální síť s hashtagem #jsmeOrli a vyhrajte hodnotné ceny!

POZOR! Vítězové prosincového kola navíc získají po pěti balíčkách hráčských kartiček na sezónu 2015/2016. Proto neváhejte a zapojte se do soutěže!

Více o soutěži naleznete v článku zde.