Reakce vedení klubu Orli Znojmo na reportáž TV Nova

Aktuální zprávy
ÚT 25. 1. 2011
Jsme nuceni reagovat na včerejší reportáž v TV Nova. O nejasnostech kolem přestupu Jana Švrčka je vedení Orlů obeznámeno od loňského léta.

Upozornili jsme na vzniklou situaci pana Jaroslava Vlasáka i Český svaz ledního hokeje a žádali jsme o nápravu stavu, protože podle našeho názoru je přestup neplatný. Celou dobu se snažíme najít smírné řešení bez mediálních přestřelek, a ani zmíněná reportáž nevznikla z naší iniciativy. V dané chvíli jsme ale museli vydat alespoň krátké prohlášení ve snaze ochránit dobré jméno našeho klubu. Celou záležitost jsme už před časem předali k řešení advokátní kanceláři specializované na sportovní právo. Jsme přesvědčeni, že ze strany našeho klubu nedošlo k žádnému pochybení, a vyčkáme na právní dořešení této nepříjemné záležitosti.

Josef Knob, Ing. Stanislav Hahn, jednatelé