První Orlí ples se blíží!

Aktuální zprávy
ČT 31. 1. 2019
Plesová sezóna je v plném proudu, proto si vás dovolujeme pozvat na historický první ročník Orlího plesu, jenž pořádá HC Orli Znojmo - mládež, a který se uskuteční v pátek 8. února 2019 od 19 hodin v sále Modrých sklepů v Novém Šaldorfě.

Chcete zažít nezapomenutelný večer s orlí rodinou? Neváhejte s nákupem vstupenek na jedinečnou společenskou událost, která se jistě stane tradicí a pevnou součástí znojemského plesového kalendáře.

Celým večerem bude provázet Kejklíř Jonáš a k tanci a poslechu zahraje Duo Arcona.

Na co se můžete dále těšit?

• Osvěžující welcome drink
  • Skvělá taneční zábava
  • Foto koutek
  • Ice Hockey Bar
  • Soutěže o hodnotné ceny
  • Taneční vystoupení M&M Tanečního a Pohybového studia
  • Úderem druhé hodiny ranní však zábava končit nebude, po plese následuje afterparty!

Vstupenky jsou v prodeji u paní Ivety Štolové na telefonním čísle: +420 722 924 922. Cena za vstupenku na sezení činí 250 Kč, na stání 150 Kč.

Výtěžek z plesu bude věnován spolku HC Orli Znojmo - mládež z.s.