Přijďte v sobotu na hokej se vstupenkou z pátečního utkání a získejte druhý lístek zdarma!

Aktuální zprávy
ST 18. 10. 2017
Další hokejový víkend se blíží! Orli se tentokrát představí v Nevoga aréně v pátek i v sobotu a management klubu připravil při této příležitosti speciální akci.

Kupte si vstupenku na páteční zápas proti Fehérváru (začátek utkání v 18:30), dobře si ji uchovejte a při nákupu lístku na sobotní utkání proti Bolzanu (začátek utkání v 17:30) ji předložte. Jednu vstupenku zaplatíte a navíc obdržíte druhý lístek zcela ZDARMA.

Vstupenky u pokladen Nevoga arény budou v prodeji vždy dvě hodiny před začátkem utkání. Stadion se otevře 45 minut před úvodním buly. Prosíme fanoušky, aby v zájmu bezpečnosti všech návštěvníků dodržovali návštěvní řád. Seznam zákazů je k dispozici zde.