Přijďte prověřit své hokejové dovednosti na Testovací den s firmou Bauer!

Aktuální zprávy
PO 24. 6. 2013
<em>Znojmo</em> - Vedení klubu Orli Znojmo společně s firmou Bauer připravilo pro fanoušky prázdninovou novinku! První červencový den se uskuteční zábavná akce s názvem Testovací den Bauer, v jejíž rámci proběhnou dovednostní hokejové soutěže. Vybraní fanoušci klubu budou zápolit v rychlosti a přesnosti střelby i v driblingu o zajímavé ceny. Přijďte si otestovat své schopnosti, poměřit síly s hokejisty, vyzkoušet nejnovější typy výstroje a nechat si poradit od profesionálů!
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Akce začíná v pondělí 1. července 2013 ve 13:00 hodin na zimním stadionu a bude rozčleněna do tří částí.

13:00 - 14:30 - testování A-týmu Orli Znojmo
14:30 - 16:00 - testování mládeže Orli Znojmo
16:00 - 17:00 - testování fanoušků (max 35 účastníků)

Chcete se stát přímým účastníkem Testovacího dne? Přihlaste se e-mailem na adrese altas@hcorli.cz. Do zprávy uveďte vaše celé jméno, datum narození, adresu a telefon. Prvním 35 přihlášeným bude potvrzena účast e-mailem. Přihlášky můžete posílat do pátku 28. června do 12:00.

Testováním pro přihlášenou veřejnost budou provázet školení odborníci firmy Bauer. Přítomni budou také vybraní hráči A-týmu, kteří fanouškům poradí a případně pomohou při zlepšení jejich dovedností.

Nejlepší z fanoušků budou odměněni reklamními předměty od firmy Bauer a klubu Orli Znojmo.