Přijďte na úvodní den MS U18 s Orlí permanentkou zdarma!

Reprezentace
ČT 5. 4. 2012
<em>Praha, Znojmo</em> - Vedení Orli Znojmo ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje připravilo pro věrné znojemské fanoušky, kteří jsou majiteli permanentních vstupenek, jedinečnou nabídku! Přijďte si zdarma užít atraktivní hokej v podání nejlepších světových mládežnických talentů. Vše, co vám ke vstupu na stadion bude v první den turnaje stačit, je právě permanentka z uplynulé sezóny!
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Majitelé permanentních vstupenek klubů Kometa Brno a Orli Znojmo budou mít vstup na první den mistrovství světa hráčů do osmnácti let ve svých městech a arénách zdarma. Stačí, když se u vchodu prokáží permanentkou z letošní sezóny.

Nabídka se týká dvojutkání, která se hrají v zahajovací den turnaje, ve čtvrtek 12. dubna 2012. Majitelé permanentních vstupenek klubu Orli Znojmo tak mohou zdarma navštívit zápasy Lotyšsko – Rusko (16:00) a Německo – Švédsko (20:00).

Český svaz ledního hokeje přijal toto rozhodnutí, aby ocenil spolupráci obou klubů při pořádání světového šampionátu, který se bude hrát ve dnech 12. – 22. dubna 2012.