Orli Znojmo Orli Znojmo

Předprodej vstupenek na čtvrtfinále je v plném proudu!

Předprodej vstupenek na čtvrtfinále je v plném proudu!

Už v pondělí 11. března odstartoval předprodej vstupenek na domácí utkání Orlů ve čtvrtfinále Erste Bank Eishockey Ligy 2018/19 proti Vídni. Nově si kromě lístků na jednotlivé zápasy můžete pořídit také výhodné balíčky na více zápasů.
Ceny vstupenek na čtvrtfinále EBEL 2018/19
Základní (sezení + stání)210 Kč / 10 EUR
Zlevněné* (stání)160 Kč / 8 EUR

* studenti, senioři

Mládež a studenti do 26 let obdrží slevu na vstupné pouze po předložení studijního průkazu s fotografií. Děti do 140 cm v doprovodu dospělé osoby mají vstup zdarma bez nároku na místo, držitelé průkazu ZTP mají vstup zdarma po předložení tohoto průkazu.

Na internetu od pondělí do čtvrtka

Vstupenky na konkrétní místo je možné zakoupit v internetovém předprodeji přes Ticketportal, následně doma vytisknout, a vyhnout se tak očekávaným frontám. V den zápasu bude možné lístky pořídit už pouze na pokladnách zimního stadionu.

Pro tisk vstupenky doporučujeme nejvyšší kvalitu tisku, aby se předešlo případným problémům se čtením vstupenky u turniketu. Vstupenky rezervované přes Ticketportal není možné vyzvednout na stadionu ani před zápasem u pokladen! Přehled výdejních míst je k dispozici zde.

Předprodej na pokladnách den před zápasem

Pokladny zimního stadionu se otevřou jeden den před utkáním, tj. ve čtvrtek 14. 3. od 16:00 do 19:00, kdy budou prodávat vstupenky na jednotlivá utkání i balíčky (viz níže). V den zápasu budou od 15:30 k dispozici již pouze vstupenky na páteční utkání.

V tomto seznamu naleznete čísla všech permanentních vstupenek neplatných na čtvrtfinále play-off. Pokud jste své číslo v seznamu nenašli, vaše permanentka platí po celé čtvrtfinále. Pokud ano, je nutné zakoupit si vstupenku na pokladně a vaše permanentka slouží pouze jako místenka.

NOVINKA! Výhodné balíčky na více zápasů

Přes Ticketportal i ve čtvrtečním předprodeji na pokladnách zimního stadionu je možné nově zakoupit výhodné balíčky na více domácích utkání najednou.

Ceny balíčků na čtvrtfinále EBEL 2018/19
Balíček 2. + 4. čtvrtfinále400 Kč / 19 EUR
Balíček 2. + 4. + případné 6. čtvrtfinále *520 Kč / 25 EUR

* bez nároku na vrácení peněz v případě, že 6. utkání nebude sehráno

Tato vstupenka slouží k opakovanému použití ke vstupu na zakoupené zápasy. Pečlivě ji uschovejte!

Prosíme fanoušky, aby v zájmu bezpečnosti všech návštěvníků dodržovali návštěvní řád. Stadion bude otevřen vždy 75 minut před úvodním vhazování. Přijďte včas!