Poslední stovky lístků na Kometu jdou do volného prodeje v neděli

Aktuální zprávy
SO 6. 2. 2016
Na zápas s Kometou Brno v pátek 12. února zbývá přibližně 750 vstupenek: 650 pro znojemské příznivce, 100 do sektoru hostů. Tyto lístky jdou v neděli do volného prodeje na pokladnách zimního stadionu.

Ceny vstupenek jsou nyní bez ohledu na vlastnictví permanentní vstupenky stanoveny jednotně:

Ceny zbývajících vstupenek
Sezení110 Kč
Stání90 Kč
Zlevněné *75 Kč (stání)

* studenti, senioři

Mládež a studenti do 26 let obdrží slevu na vstupné po předložení studijního průkazu s fotografií. Děti do 140 cm v doprovodu dospělé osoby mají vstup zdarma bez nároku na místo, držitelé průkazu ZTP si mohou na pokladně bezplatně vyzvednout vstupenku.

Hostujícím fanouškům bude vyhrazen sektor H za brankou, podobně jako během domácích utkání s Vídní, jejich vstup do jiných sektorů v oblečení s klubovými symboly nebude bez ohledu na vstupenku umožněn.

Termíny a časy prodeje vstupenek na pokladnách ZS
neděle 7. 2.
pondělí 8. 2.