Poslední domácí přípravný zápas, do Znojma přijíždí Havířov

ST 25. 8. 2021
Jako poslední z českých soupeřů se proti Znojmu postaví Havířov, se kterým Orli sehrají celkem dva zápasy. Ten první, domácí, je na pořadu dne již tento čtvrtek, kdy odstartuje v Nevoga aréně již v 18:00.

AZ Heimstaden Havířov vsází vesměs na český tým, se kterým se utkává se soupeři v Chance lize. Před aktuální sezónou se klubu z Moravskoslezského kraje podařilo přivést několik zajímavých jmen, z nichž pravděpodobně nejzvučnější bude jméno obránce Tomáše Pastora, jenž odehrál 120 zápasů v české extralize.

Čtvrteční soupeř Orlů disponuje v kádru několika hráči, kteří na jihu Moravy v minulosti působili. Ať už je to již zmíněný Tomáš Pastor nebo gólman Tomáš Fučík. Antonín Bořuta, který ve Znojmě strávil podstatnou část své kariéry a v loňském roce se představoval právě v modrobílých dresech Havířova, v letošním ročníku však bude hájit barvy Innsbrucku.

Havířov se v přípravě zúčastnil ZUBR cupu, ve kterém se představily hokejové týmy Přerova, Zlína, Nitry a Havířova. V turnaji nakonec obsadil Havířov třetí místo, když z účastníků porazil pouze Nitru.

Sestavy z posledních zápasů

ORLI ZNOJMO:Groh – Culkin, Sedlák, Southorn, Haman, Tejnor, Bartko, Walters – Svoboda T., Němec, Ahl – Luciani, Matuš, Fejes – Gorčík, Prokeš, Köver – Kvasnica, Svoboda O., Oščádal.
AZ Heimstaden Havířov:Štipčák – Chroboček, Hlaváč, Kabelka, Mrowiec, Hamerlík, Kočí, Záruba – Bednář, Pechanec, Veselý – Doktor, Hudeček, Dostálek – Stuchlík, Becher, Mrva – Hrubec, Damašek, Soltys.

Pravidla pro vstup na stadion

Vzhledem k aktuálně platným vládním nařízením připomínáme nutnost řídit se systémem O-N-T, tedy na stadion budou vpuštěni jen lidé očkovaní, s dokladem o prodělání nemoci nebo negativním testem.

• Očkování se prokazuje kartičkou, kterou jste obdrželi po aplikaci vakcíny na očkovacím místě, nebo certifikátem. Od aplikace poslední dávky očkovací látky musí uplynout nejméně 14 dní.
  • Negativní výsledek testu se prokazuje zprávou z odběrového centra nebo certifikátem. Bodu vyhoví každý, kdo absolvoval nejdéle 7 dnů před zápasem PCR test s negativním výsledkem nebo nejdéle 72 hodin před zápasem antigenní test s negativním výsledkem v certifikovaném testovacím centru (neplatí samotesty).
  • Prodělání onemocnění se prokazuje SMS zprávou o pozitivním testu z odběrového centra nebo certifikátem. Od prvního pozitivního testu přitom nesmí uplynout více jak 180 dní.
  • Jedním ze způsobů prokázání splnění podmínek systému je stažení certifikátu do aplikace Tečka.
  • Pro vstup na stadion je nutné mít nasazen respirátor nebo jinou ochranu úst splňující normu FFP2 a prokázat se dokladem s fotografií.

Prosíme fanoušky, aby v zájmu bezpečnosti všech návštěvníků dodržovali návštěvní řád, zákaz stání v uličkách na delších stranách tribun i nařízení týkající se zakázaných předmětů. Jejich seznam je k dispozici zde. Upozorňujeme zejména na zákaz vnášení plastových lahví.

Stream ze zápasu

Stream (bez komentáře) bude možné zakoupit zde stejně jako běžnou vstupenku na utkání, a to za poplatek 60 Kč. Po zakoupení přijde zákazníkovi e-mail s instrukcemi pro spuštění přenosu.

Přímý přenos bude možné sledovat po zadání čísla voucheru, který obdrží kupující v příloze e-mailu. Platnost tohoto kódu je po dobu živého přenosu, a to pouze na zařízení, na kterém se přihlásil. V případě, že se na celé utkání chcete podívat v počítači, nepřihlašujte se ke sledování v telefonu!