Podpořte Orly při vánočních nákupech

Charita
PO 12. 12. 2016
Chceme všem věrným znojemským fanouškům poděkovat za to, že stojí za naším týmem. Bez vás bychom nebyli kompletní. A protože víme, že vám na nás záleží, rádi bychom vám připomněli novou možnost, jak nás můžete podpořit.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Kasa.cz, Baťa.cz, Invia nebo Dáme jídlo!

Podpořte nás při nákupech na internetu – nebude vás to stát nic navíc. Nakupovat můžete na více než 500 e-shopech, kde koupíte téměř cokoliv – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáte jídlo domů.

Jak na to?

1. Před nákupem půjdete na stránky našeho klubu www.hcorli.cz
2. Na liště vyberete e-shop, na kterém chcete nakoupit (máme jich tam více než 400!)
3. Nakoupíte, jak jste zvyklí

To je celé. Nestojí vás to ani korunu navíc a klub Orli Znojmo dostane část peněz z ceny vašeho nákupu.

Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. A můžete o této možnosti říci i svým přátelům – ať nenakupují "zbytečně"!

Děkujeme za vaši podporu.