Orli Znojmo Orli Znojmo

Podepsáno! Znojemský stadion ponese název Nevoga Arena

Podepsáno! Znojemský stadion ponese název Nevoga Arena

Zástupci Orlů Znojmo a společnosti Nevoga podepsali smlouvu o vzájemné spolupráci. Firma Nevoga se tak stává hlavním partnerem klubu a její jméno ponese i znojemský stadion. Nový oficiální název hokejového stánku je tak po dobu minimálně čtyř let Nevoga Arena.

Smlouvu o vzájemné spolupráci stvrdili v sobotu večer ve Znojmě výkonný ředitel společnosti Nevoga Günther Brandner, Petr Pokorný z vedení znojemské pobočky a za klub Orli Znojmo prezident Pavel Ohera s manažerem Petrem Veselým.

Firma Nevoga je silnou nadnárodní společností se stabilním zázemím. Od roku 1958 zabývá vývojem a výrobou stavebních profilů a plastových distančních prvků, od roku 1990 působí také ve Znojmě.

"Ve městě působíme dlouhou dobu, od loňského roku jsme partnerem Orlů. Hokej je ve Znojmě sportem číslo jedna a cítili jsme, že tady je to pravé místo, kde klub podpořit," prohlásil výkonný ředitel Günther Brandner.

"Jsme velmi rádi, že se nám několikaletá jednání podařilo dotáhnout do úspěšného konce, a zúročit tak naši práci. Nevoga se stává jedním z nejvýznamnějších partnerů klubu. Je to silná firma, která Orlům pomůže zajistit finanční stabilitu. Věříme, že spolupráce bude prospěšná pro obě strany," řekl manažer Orlů Petr Veselý.

Podpis smlouvy Nevoga

Podpis smlouvy Nevoga