Podepsáno! Náčelník Yellow Horn zůstává další rok Orlem

Aktuální zprávy
ST 22. 2. 2017
Nejužitečnější hráč loňského ročníku EBEL a nejlepší střelec Orlů posledních dvou sezón Colton Yellow Horn podepsal ve Znojmě krátce po postupu do play-off novou smlouvu do léta 2018.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Colton Yellow Horn přišel do Znojma v létě 2015 a hned ve své premiérové sezóně v orlím dresu se výrazně zapsal do historie klubu. Připsal si 86 kanadských bodů v 71 utkáních, výrazně tak pomohl klubu na cestě za účastí ve finále EBEL, navíc zvítězil i v anketě o nejužitečnějšího hráče ligy.

Sezóna 2016/2017

• 38 utkání EBEL
  • nejlepší střelec týmu v ZČ (19 branek)
  • druhý nejproduktivnější hráč týmu (42 kanadských bodů)
  • 23 asistencí
  • 110 střel na branku (efektivita 17,3 %)

Před sezónou odešel do extraligové Plzně, spolupráce s tamním klubem ale nefungovala podle představ, a tak se ještě na podzim vrátil do Znojma. V 38 utkání základní části a nadstavby si Yellow Horn stihl připsat 42 bodů za 19 branek a 23 asistencí.

"Colton se ve Znojmě cítí dobře. Je velmi platným hráčem, což ostatně prokázal opětovně i letos po příchodu z Plzně. I z jeho strany panoval zájem o prodloužení spolupráce, a tak jsme rádi, že se nám podařilo dohodnout na nové smlouvě," kvitoval podpis sportovní manažer Rostislav Dočekal.

Yellow Hornův kontrakt tak trvá až do konce příští sezóny 2017/18. Společně s týmem se nyní bude připravovat na start čtvrtfinálových bojů proti Klagenfurtu, které začínají už tuto neděli.