Poděkování a dárek pro všechny fanoušky: na zápas s Linzem ZDARMA!

Charita
NE 24. 12. 2017
Za mimořádnou štědrost při charitativní aukci dresů a jako veřejné poděkování fanouškům za věrnost klubu stanovilo vedení Orlů Znojmo na zápas s Lizem ve středu 3. 1. dobrovolné vstupné.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Nedávná aukce dresů Orli dětem vynesla Dětskému centru ve Znojmě rekordní částku přesahující 153 tisíc korun. Také proto proto klub přímo na Štědrý den přináší pro fanoušky dárek v podobě možnosti přijít na hokejové utkání EBEL za dobrovolnou částku.

Stejně jako v případě dražby dresů bude i tentokrát výtěžek ze vstupného směřovat na podporu některé organizace. O tom, jak přesně budou finance použity, můžete rozhodnout přímo vy v anketě na hlavní straně webu hcorli.cz.

Výtěžek ze vstupného bude věnován:

• Mládeži Orlů Znojmo
  • Dětskému oddělení Nemocnice Znojmo
  • Fan Clubu Orlů Znojmo
  • Nadaci Phoenix, "Dětem od srdce"

Neváhejte a přijďte s kamarády nebo rodinou na druhý novoroční zápas podpořit tým v boji o play-off. Tuto akci se rozhodl podpořit také nový hlavní partner klubu Znojemský pivovar. Podrobnosti budou známy v nejbližších dnech.

Orli Znojmo zároveň děkují všem svým věrným fanouškům, sponzorům a obchodním partnerům za podporu v uplynulém roce a přejí klidné a pohodové prožití vánočních svátků. Do nového roku 2018 pak mnoho zdraví, úspěchů a hokejové radosti s naším klubem. K přání se připojuje i naše redakce.

» Vánoční týmová fotografie Orlů Znojmo ke stažení pod tímto odkazem