Plán přípravných duelů doznal změn, přijedou Slovinci i německé Lišky

Aktuální zprávy
PO 20. 6. 2011
<em>Znojmo</em> - Vstupem znojemských hokejistů do EBEL se mění také rozpis přípravných zápasů. Hostan aréna tak bude hostit nejen české prvoligové soupeře, ale také ty zahraniční. K prvnímu utkání zavítá do Znojma v úterý 2. srpna Horácká Slavia Třebíč. O týden později je na programu přátelské utkání se slovinskou Jesenicí. Diváci nepřijdou ani o tradiční soupeře z Jihlavy či Olomouce. Velmi pikantní bude i souboj s německým druholigovým celkem EHC Lausitzer Füchse. Další dva mezinárodní soupeři jsou v jednání.

Podle původního seznamu měli Orli sehrát první přípravný duel ve čtvrtek 4. srpna s brněnskou Technikou. Zápas byl však zrušen, a tak dle nového rozpisu vjedou hráči na led k prvnímu střetnutí o dva dny dříve, tedy v úterý 2. srpna. A vstup do nové sezóny to bude o to pikantnější. Do orlího hnízda totiž zavítá k derby Třebíč.

Přesně o týden později se na stejném místě představí celek HK Acroni Jesenice, který bude jedním ze soupeřů v EBEL lize. Odvetné utkání ve Slovinsku je na programu v pátek 12. srpna.

Následně poměří Znojmo síly s tradičními českými rivaly – s Olomoucí, Jihlavou a podruhé s Třebíčí. S prvním jmenovaným týmem se svěřenci trenéra Soudka utkají pouze na Hané. Odvetný zápas v Hostan aréně byl zrušen.

V pondělí 5. září přijedou na jih Moravy EHC Lausitzer Füchse, druholigový německý celek.

Cena vstupenky na přípravný zápas byla stanovena na 50,- Kč, pro zahraniční fanoušky 2 Eura. Držitelé permanentek mají vstup zdarma.

Aktualizovaný seznam přípravných duelů naleznete v menu Zápasy.