Ostrý start! Orli začnou na Vinobraní doma s Linzem

Aktuální zprávy
ST 1. 7. 2015
Rozpis mistrovských zápasů Erste Bank Eishockey ligy zná svoji podobu. V prvních třech kolech budou znojemští hokejisté čelit těm nejlepším týmům soutěže - Linzi, Salzburgu a Vídni.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Pátá sezóna v mezinárodní lize začne pro Orly v pátek 11. září 2015 domácím utkáním s Linzem. Hned v neděli přivítají na stejném místě úřadujícího mistra ze Salzburgu. První venkovní duel odehrají v pátek 18. září ve Vídni.

V období vánočních svátku budou bojovat o body převážně na hřištích soupeřů. Doma se představí 26. prosince s Lublaní, o dva dny později s Bolzanem a 2. ledna 2016 přijede na jih Moravy Dornbirn.

» Kompletní rozpis zápasů Znojma v sezóně 2015/2016

První tým po ZČ dostane více bonusových bodů

Základní část skončí 17. ledna a o pět dní později odstartuje nadstavba. Tabulka se rozdělí na dvě poloviny. Prvních šest celků bude mít postup do play-off jistý a bude bojovat již jen o umístění. Zbytek si to rozdá o poslední dvě vstupenky do vyřazovacích bojů.

Jediná změna oproti loňské sezóně nastává při rozdělování bonusových bodů po základní části. První tým své skupiny jich dostane hned šest, druhý pak čtyři, třetí dva, čtvrtý jeden, pátý a šestý zůstanou bez bodu.

Týmy na nejlepších místech po nadstavbové části si zvolí své soupeře pro čtvrtfinále. První zápasy play-off jsou na programu 26. února 2016. Mistr EBEL bude znám nejpozději 14. dubna.

Program 1. kola EBEL, pátek 11. září 2015:
Orli Znojmo – EHC LIWEST Black Wings Linz
Moser Medical Graz99ers – HC Bolzano
EC-KAC – SAPA Fehérvár AV19
EC Red Bull Salzburg – UPC Vienna Capitals
HDD TELEMACH Olimpija Ljubljana – HC TWK Innsbruck (sobota 12. 9.)
EC Villacher SV – Dornbirner EC (sobota 12. 9.)