Orlím zrakem: přípravný zápas ZNO - VIT

ÚT 31. 8. 2004
Z n o j m o - K odvetnému duelu v rámci stále probíhající letní přípravy zavítá v úterý do Znojma tým HC Vítkovice. První utkání v ČEZ aréně skončilo nerozhodně 3:3, když třináct minut před koncem vstřelil vyrovnávací branku Orlů Plášek. Od té doby sehráli Severomoravané další čtyři přípravná utkání a také dva turnaje. Na Memoriálu P. Zábojníka ve Zvolenu skončili pátí, v Tatranském poháru hráli finále proti reprezentaci Slovenska do 23 let, ale prohráli 2:3. Celková bilance Vítkovic v přípravě zní: 7 výher, 1 remíza a 3 prohry.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024 Fanoušci se mohou těšit na hvězdy se zkušenostmi z reprezentace, jako jsou David Moravec, Jiří Burger nebo Roman Šimíček. V případě stávky v NHL, která podle zpráv ze zámoří vypadá velmi reálně, si za ostravské mužstvo zahrají i brankář Martin Prusek a obránce Pavel Kubina, kteří měli reprezentovat Českou republiku na Světovém poháru, ale kvůli zranění museli odstoupit. Turnaje se však zúčastní další vítkovická posila ze zámoří, obránce Marek Malík, bílo-modrý dres bude oblékat také útočník Václav Varaďa.

V nové sezóně už nebude barvy klubu hájit zadák Tomáš Ficenc, který se vrací do svého mateřského klubu, Dukly Jihlavy, kam odešel na hostování.

Po pátečním vydařeném zápase s úřadujícím mistrem extraligy ze Zlína mají Znojemští orli zálusk také na skalp Vítkovic. Budou se na podporu svých příznivců těšit tradičně od 17.30 hod. v Hostan aréně.

Přehled vzájemných zápasů