Orlím zrakem: přípravný zápas ZNO - JIH

ST 18. 8. 2004
Z n o j m o - Program přípravných utkání Znojemských orlů se přehoupl do druhé poloviny a bilance je přesně vyrovnaná: Tři výhry, jedna remíza a tři prohry. Poslední utkání s Libercem vyznělo pro Orly s posilami z NHL v základní sestavě paradoxně nejhůře a navíc se nedohrálo. Napravit své chyby se hráči budou snažit ve čtvrtek při odvetném duelu s čerstvě extraligovou Jihlavou. První jihomoravské derby zvládla na svém ledě lépe Dukla, která zvítězila v poměru 4:3.
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku Mužstvo z Vysočiny má za sebou turnaj Polygon Cup v Nitře, na kterém skončilo druhé, když úvodní zápas s pořádajícím týmem prohrálo 2:4, ale proti Košicím a Topoľčianům bylo o gól lepší. Následovalo regionální derby s prvoligovou Třebíčí a jihlavská výhra 2:1. Kádr Dukly je pro novou sezónu v podstatě uzavřený, o případném angažmá v době stávky v NHL jednají obránce Pittsburghu Michal Rozsíval a útočník Caroliny Pavel Brendl.

V sestavě Orlů zřejmě dojde k dalším změnám, trenéři stále zkoušejí různé varianty. Otázkou je, zda opět nastoupí hráči z NHL Vokoun, Eliáš a Karel Rachůnek. Do hry už by mohl také zasáhnout navrátilec z Ruska Marek Uram, minulé utkání vynechal kapitán Pucher.

Přehled vzájemných zápasů