Orli zvažují účast v soutěžích, rozhodnutí padne později

Aktuální zprávy
PÁ 15. 5. 2020
Definitivní rozhodnutí o tom, v jaké soutěži se znojemští hokejisté představí v nadcházející sezóně, navzdory zprávám z médií dosud nepadlo. Orli zvažují více možností.

V současné chvíli nikdo nedokáže predikovat situaci, ve které se bude Česko i okolní státy nacházet na podzim v době plánovaného startu všech hokejových soutěží. Zejména není jasné, zda a za jakých podmínek bude možné překračovat hranice jednotlivých zemí. Protože vedení Orlů chce i v příštím ročníku nabídnout znojemským fanouškům hokej v pravidelné a organizované soutěži, nemůže si dovolit jít do rizika a musí pracovat s více variantami.

Nadále platí, že jihomoravský klub má podanou přihlášku v bývalé Erste Bank Eishockey Lize a disponuje také možností účasti ve 2. lize v Česku.

Jednání s vedením soutěže, partnery i zástupci města stále probíhají a prioritou všech je, aby byl i v této složité době zachován hokej pro znojemské fanoušky. Hráčský kádr i realizační tým jsou se situací srozuměni a jsou připraveni v orlím dresu nastoupit v jakékoliv soutěži.

Faktem tedy zůstává, že definitivní verdikt v této chvíli nepadl. Rozhodovat bude aktuální situace v nejzazší možný termín potvrzení účasti. O tomto rozhodnutí bude klub fanoušky informovat prostřednictvím oficiálních stránek klubu.