Orli zničili karlovarskou Energii v přesilovkách

Zápas
ÚT 7. 12. 2004
Z n o j m o - I bez nemocného brankáře Vokouna nedali Znojemští hostům ze západu Čech šanci. O svém vysokém vítězství rozhodli už v první třetině, kdy Energetikům nasázeli čtyři branky v přesilových hrách. Dalo by se říci, že je nepřidávali po jedné, ale rovnou po dvou, neboť mezi nimi byly krátké časové úseky. Nejprve se trefili <b>Ludvík</b> a <b>Eliáš</b>, kteří si vzájemně asistovali. Po výměně gólmanů dokázali hosté v početní výhodě snížit na 2:1. Definitivně se však zlomili po brankách <b>Puchera a Erata</b> v závěru první třetiny. I když pak Varští mohli po přestávce skóre upravit, Orli jim to nedovolili a sami naopak přidali další dva góly. Podruhé v zápase pálil přesně <b>Ludvík</b>, na konečných 6:1 upravil vzápětí <b>Barus</b>. V poslední části už si Znojmo náskok hlídalo a soupeře k ničemu nepustilo.