Orli získali nového partnera z regionu. Je jím InstalatérCentrum

Aktuální zprávy
PÁ 8. 3. 2019
Orli Znojmo se dohodli na spolupráci s novým partnerem. Je jím společnost InstalatérCentrum, která se rozhodla zařadit do orlí rodiny a podpořit tak znojemský hokej.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

"Znojemským Orlům jsem fandil od svých mladých let v době, kdy ještě hráli druhou ligu. Na jedno z domácích utkání jsem vzal svoji osmiletou dceru, která Orlům naprosto propadla a zařadila se k fanouškům znojemského kotle. A tehdy se zrodil nápad spojit svoji rodinu s tou orlí," uvedl majitel firmy InstalatérCentrum Marek Procházka.

Novou spolupráci kvituje také manažer Orlů Znojmo Petr Veselý: "Jsme velmi rádi, že se nám opět podařilo rozšířit portfolium klubu o nového partnera. Zároveň nás dvojnásobně těší, že se jedná o spolupráci s firmou z našeho regionu, protože tak by to mělo být. Orli jsou dlouhodobě nejsilnějším sportovním klubem s největší fanouškovskou základnou na Znojemsku a v příhraničí, zápasy klubu navštíví více než 100 000 fanoušků za sezónu a další sta tisíce je mají možnost sledovat prostřednictvím televizních obrazovek. Věříme, že partnerství bude pro obě strany výhodné a dlouhodobé."

Firma Marek Procházka – INSTALATÉR CENTRUM nabízí komplexní služby v oboru voda topení plyn. Provádí montáže všech druhů topení, tepelných čerpadel a provádí zhotovení koupelen na klíč. Prodejna se sídlem v Hrušovanech nad Jevišovkou nabízí veškerý sortiment z oboru vodo-topo-plyn, koupelnového nábytku a široký výběr vodovodních baterií, a dále se specializuje na prodej bazénů a bazénové chemie.

Více informací o společnosti InstalatérCentrum naleznete na jejich webových stránkách.