Orli Znojmo Orli Znojmo

Orli uzavřeli partnerství s výrobcem sportovní výživy EthicSport

Orli uzavřeli partnerství s výrobcem sportovní výživy EthicSport

Italská značka EthicSport je předním světovým výrobcem sportovní výživy prvotřídní kvality. Nyní se tato společnost zařazuje mezi partnery znojemského hokejového klubu.

"Velmi si vážíme této spolupráce, přejeme Orlům úspěchy v nadcházejícím play-off a věříme, že i díky našim produktům dosáhnou co nejlepších výsledků," řekl jednatel společnosti EthicSport Lubomír Petruš.

"Jsme potěšeni tím, že do naší hokejové rodiny partnerů přibyl další člen, kterým je společnost EthicSport. Bude zajišťovat výživový a pitný režim hráčů. Věříme, že vzájemná spolupráce se bude nadále rozvíjet ku prospěchu obou stran," řekl manažer klubu Petr Veselý.

Produkty EthicSport jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších surovin podle nejpřísnějších výrobních norem, velká část z nich neobsahuje lepek, laktózu a jsou vhodné také pro vegany i vegetariány.

O vývoj se stará odborný tým složený ze specialistů a vědců v oblasti sportovní fyziologie, výživy a biochemie, ve spolupráci se sportovními lékaři a profesionálními sportovci, za účelem splnění specifických požadavků sportovní doplňkové výživy vedoucí k optimalizaci a dosažení nejlepších výkonů.

Důraz je kladen i na bezpečnost, proto je každá šarže produktů EthicSport preventivně testovaná a certifikovaná antidopingovou laboratoří ve Florencii. Všechny produkty jsou tedy v souladu s antidopingovými pravidly WADA.