Orli si zpestřili přípravu, na zeleném pažitu se utkali s Fan clubem

Aktuální zprávy
ČT 17. 6. 2010
<em>Znojmo</em> - Dva týdny před koncem suché části přípravy se Orli Znojmo utkali na fotbalovém trávníku s výběrem Fan clubu. Solidně zaplněné tribuny stadionu Čafka tak mohly spatřit známé tváře i nováčky mužstva na netradičních pozicích. O přestávce navíc měli příchozí diváci možnost zúčastnit se soutěže o ceny, hlavní výhrou byla permanentní vstupenka na nadcházející sezónu.

Už od poloviny dubna polyká znojemský hokejový tým tréninkové dávky, které jej mají připravit na boje v nadcházejícím ročníku první ligy. Celý tým v čele s trenéry si dva týdny před koncem plánovaného programu přípravy znovu udělal čas na exhibiční souboj s fanoušky na fotbalovém trávníku, kde se v bílých dresech hokejového týmu představilo celkem čtrnáct hráčů.

Sestava hokejistů pro fotbalové utkání s Fan clubem

Michael Panec, Radek Haman, Aleš Staněk, Lubomír Štach, Jan Lattner, Martin Pláněk, Jiří Beroun, Tomáš Klimeš, Zdeněk Kubica, Jan Česnek, Vladimír Říha, Luboš Horčička, Ondřej Kacetl a Richard Jarůšek.

foto

Další členové orlího kádru, kteří do zápasu hraného na 2x30 minut nezasáhli, sledovali své spoluhráče spolu s fanoušky z tribun. Výběr Fan clubu odehrál se soupeřem vyrovnané utkání, brankáře Pance ale ani jednou nepřekonal, a tak se z gólových úspěchů radovali jen hokejisté. Branky Lattnera, Říhy a Staňka stanovily konečný výsledek na 3:0 pro Orly.

Před svěřenci trenérů Soudka a Kastnera jsou nyní poslední dny dřiny na suchu, následovat bude dvoutýdenní volno, po němž znojemský tým vyjede v pondělí 19. července vůbec poprvé na ledovou plochu.