Orlí rodina se rozrůstá! ELSPACE KLIMA novým partnerem klubu

Aktuální zprávy
PÁ 15. 10. 2021
Znojemský hokej navazuje partnerství s další firmou z regionu. Je jí ELSPACE KLIMA s.r.o., znojemská společnost specializující se na dodávku, montáž a servis klimatizačních jednotek a tepelných čerpadel od světového výrobce Daikin.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

ELSPACE KLIMA s.r.o. je znojemská společnost specializující se na dodávku, montáž a servis klimatizačních jednotek a tepelných čerpadel od světového výrobce Daikin. Díky kvalitním výrobkům vyráběným v Evropě (převážně v České republice a Belgii), profesionálnímu přístupu a citu k estetice je ELSPACE KLIMA jasnou volbou při výběru klimatizační jednotky nebo tepelného čerpadla.

ELSPACE KLIMA

„Znojemský hokej mne doprovází celým životem. Dvanáct let jsem měl to štěstí, že jsem díky podpoře rodičů mohl být jeho součástí v mládežnických kategoriích, a i když jsem neměl patřičný talent, byla to velká životní zkušenost. Teď mám možnost to svému mateřskému klubu alespoň trochu vrátit," sdělil majitel společnosti Tomáš Daňo ml.

„Jsme nesmírně rádi, že se nám podařilo Orlí rodinu rozšířit o dalšího partnera z regionu a navíc se vztahem k našemu klubu. ELSPACE KLIMA je mladá, dynamicky se rozvíjející znojemská společnost, proto věříme, že se jedná o začátek oboustranně výhodné spolupráce, kterou budeme v dalších letech dále rozšiřovat. Velice si vážíme důvěry a děkujeme za podporu," konstatoval manažer Orlů Petr Veselý.