Orlí rodina: SPORT 5

Rozhovory
SO 2. 5. 2020
V rámci seriálu Orlí rodina představujeme dalšího z partnerů znojemského hokeje, díky němuž si v Nevoga aréně můžeme užívat kvalitní sportovní podívanou. Je jím televizní stanice SPORT 5.

Již téměř 5 let s malou přestávkou můžete zápasy Orlů sledovat v přímých přenosech na sportovním televizním kanálu SPORT 5. V letošní sezóně jich bylo ze znojemské Nevoga arény odvysíláno celkem dvanáct. To je již slušná porce hokejové podívané! Proto jsme se zeptali výkonného ředitele SPORT 5 Petra Schreiera na pohled na tuto spolupráci z druhé strany.

» Prezentace televizní stanice SPORT 5

Co vás k podpoře sportu ve Znojmě přivedlo?
Jde o oboustranně výhodnou spolupráci. Pravidelnými přímými přenosy poskytujeme velký prostor pro mediální prezentaci klubu napříč republikou a za to získáváme kvalitní vysílací obsah.

Proč právě Orli Znojmo?
Hokej je v České republice fenoménem. Češi jsou prostě hokejový národ, proto, když se naskytla možnost této spolupráce, neváhali jsme. Navíc nás oslovilo prostředí klubu z kraje slunce a vína.

Jak dlouho hokej ve Znojmě podporujete?
S klubem spolupracujeme s malou přestávkou bezmála 5 let a věřím, že budeme spolupracovat i nadále.

Co byste popřáli klubu do budoucích sezón?
Aby se ve Znojmě hrál dál kvalitní hokej i vzhledem ke složité situaci, ve které se všichni nacházíme. Znojemští fanoušci jsou opravdu skvělí a tým se o ně může vždy opřít, to je základ.

Představte ve stručnosti vaši společnost.
Jako jedinou českou soukromou sportovní televizi je nás možné naladit zdarma na více než 95 % území České republiky! Dáváme prostor všem českým sportům a sportovcům ke zviditelnění. SPORT 5 vlastní mimo jiné portál HNI SE, kde lze zdarma propagovat vaše sportovní akce. SPORT 5 přechází na vysílací standard DVB-T2 a rozšiřuje pokrytí.

Počínaje 1. dubnem 2020 jsme spustili přechod na celoplošné vysílání. V programové nabídce SPORT 5 najdete tradiční, ale i nové atraktivní sporty. Vysíláme prestižní sportovní akce, LIVE přenosy, sportovní pořad HNI SE, diskusní pořady z vlastního studia jako jsou K.O. magazín o bojových sportech, SPORT 5 kolem nás nebo hudební soutěžní show UKAŽ SE!