Orli představují nového partnera. Je jím firma Tresys s.r.o.

Aktuální zprávy
ČT 18. 10. 2018
Orli Znojmo se dohodli na spolupráci s novým partnerem. Je jím znojemská společnost Tresys s.r.o., která se rozhodla zařadit do orlí rodiny a podpořit tak znojemský hokej.

"Jakožto dlouholetý fanoušek znojemského hokeje si vážím spolupráce s Orly. Jsem rád, že se naše společnost zařadila do orlí rodiny a přeji klubu mnoho úspěchů," uvedl Jiří Sedlák, jednatel společnosti Tresys s.r.o.

Nová spolupráce těší také manažera Orlů Znojmo Petra Veselého. "Jsme velice rádi, že se podařilo rozšířit portfolio našich partnerů o další znojemskou firmu. Těší nás, že se společnost Tresys rozhodla podpořit právě náš klub, čehož si velmi vážíme a za což jí patří velký dík. Věříme, že spolupráce bude prospěšná pro obě strany," řekl.

Prodejna Tresys na adrese 17. listopadu ve Znojmě

Firma Tresys se zabývá komplexním řešením zabezpečovacích systému, prodejem klíčů, zámků, trezorů, dále instalací elektronických zabezpečovacích systémů, přístupových a kamerových systému. Její provozovnu můžete nalézt na adrese 17. listopadu ve Znojmě.

Zajímavou službou, která může být užitečná každému fanouškovi, je pak například nouzové otevírání dveří v případě nutnosti.

Tresys je tradiční znojemskou společností, zakládající si na spokojenosti zákazníka, spolehlivosti a seriózním jednání, při zachování příznivé ceny zboží a služeb.

Více informací o společnosti Tresys naleznete na jejich webových stránkách.