Orli Znojmo Orli Znojmo

Orli představují dresy pro novou sezónu!

Orli představují dresy pro novou sezónu!

Dva dny před startem nové sezóny představuje znojemský klub dresy. Po sedmi letech se Orli vrací k černé domácí variantě dresu, na hřištích soupeřů budou nastupovat v bíločervené kombinaci.

Dresy na tiskové konferenci před začátkem sezóny představil kapitán David Bartoš společně s prezidentem klubu Pavlem Oherou, manažerem klubu Petrem Veselým, sportovním manažerem Rostislavem Dočekalem a hlavním trenérem A-týmu Miroslavem Fryčerem.

Domácí varianta dresu

Domácí i venkovní verzi dominuje logo Orlů v provedení znaku, poprvé od doby působení v EBEL tak na dresu není klasické klubové logo. Dominantními barvami jsou černá a bílá, doplněné červenými částmi. Orli totiž v letošní sezóně oslaví 85. výročí od založení klubu.

Venkovní varianta dresu

"Po sedmi letech tak dochází k první větší změně v designu dresu. Speciální černá vánoční varianta dresů v loňské sezóně sklidila u fanoušků velký ohlas a byla velmi populární. Věříme, že nové dresy budou šťastné a přinesou týmu úspěch," řekl na tiskové konferenci manažer klubu Petr Veselý.

Logo k 85. výročí klubu

V rámci 85. výročí klub přichystal také speciální logo, které diváci mohou vidět například na produktech fanshopu Orlů Znojmo. Na konci roku je pak v plánu odehrání "retro zápasu" ve speciálních pletených dresech. O podrobnostech budeme informovat v průběhu podzimu.