Orli pokračují ve spolupráci s firmou Tresys s.r.o.

Aktuální zprávy
ČT 4. 11. 2021
Tresys s.r.o. je znojemská společnost, která se zabývá komplexním řešením zabezpečovacích systémů. Do orlí rodiny již dříve patřila, a podporuje tak znojemský hokej dlouhodobě.

„Jakožto dlouholetý fanoušek znojemského hokeje si vážím spolupráce s Orly. Jsem rád, že můžeme pokračovat v partnerství a patřit do orlí rodiny. Přeji klubu mnoho úspěchů a super sezónu," uvedl Jiří Sedlák, jednatel společnosti Tresys s.r.o.

„Velmi nás těší, že se podařilo znovuobnovit další spolupráci a rozšířit portfolio našich partnerů opět o znojemskou firmu. Vážíme si toho, že se společnost Tresys rozhodla opět podpořit náš klub. Pan Sedlák je znojemský patriot a jemu a jeho firmě patří velký dík za podporu," okomentoval spolupráci manažer Orlů Petr Veselý.

Firma Tresys se zabývá komplexním řešením zabezpečovacích systémů, prodejem klíčů, zámků, trezorů, dále instalací elektronických zabezpečovacích systémů, přístupových a kamerových systémů. Její provozovnu můžete nalézt na adrese 17. listopadu ve Znojmě.

Prodejna Tresys

Zajímavou službou, která může být užitečná každému fanouškovi, je pak například nouzové otevírání dveří v případě nutnosti.

Tresys je tradiční znojemskou společností, zakládající si na spokojenosti zákazníka, spolehlivosti a seriózním jednání, při zachování příznivé ceny zboží a služeb.

Více informací o společnosti Tresys naleznete na jejích webových stránkách.

Tresys