Orli museli povolat posily z 1. ligy

Aktuální zprávy
ČT 4. 1. 2007
Z n o j m o - Tíživou situaci v útočných řadách Orlů, kde kvůli zranění postrádají šest útočníků základního kádru, vyřešil znojemský klub angažováním dvou prvoligových útočníků - z Berouna přišel <b>David Nedorost</b> a z Mladé Boleslavi <b>Tomáš Nouza</b>.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Oba hráči vypomůžou znojemskému mužstvu pouze v pátečním utkání proti Pardubicím. V sobotu je už totiž čekají zápasy první ligy, a na nedělní duel s Karlovými Vary tak bude muset klub sehnat nové posily.

Ke zraněným Romanu Eratovi, Pavlu Selingrovi, Václavu Meidlovi a Radimu Kucharczykovi se po posledním zápase proti Litvínovu přidali další dva útočníci, kteří museli z utkání odstoupit kvůli zranění ramene. Doba absence Aleše Padělka se odhaduje na 2 – 3 týdny, u Karla Pláška bude doba léčení delší a bude trvat pravděpodobné 3 – 5 týdnů. Z dříve zraněných by měli do týdne naplno hrát Radim Kucharczyk a Pavel Selingr.