Orli jsou zpět na ledě. Zapojily se i nové tváře

Aktuální zprávy
ST 29. 7. 2020
Znojemští hokejisté vyjeli ve středu v dopoledních hodinách po téměr pěti měsících na ledovou plochu. V Nevoga aréně se sešel téměř kompletní tým včetně nových tváří.

Na zhruba hodinu trvajícím prvním tréninku se sešlo osmnáct hokejistů včetně gólmanů Dominika Groha a Jana Pechka. Trenérům se hlásili i dvě nejnovější akvizice – obránce David Stránský a slovenský útočník Jakub Köver.

"Do přípravy se zapojili i znojemští odchovanci Ondřej Svoboda, Matyáš Šána a Jan Molnár, kteří mají s klubem platnou smlouvu. O tu bojuje ještě Mirek Bazala a na zkoušce tu máme i třiadvacetiletého Ondřeje Gabrhelíka, který loni působil v Opavě," uvedl Pavel Ohera, prezident klubu.

Na tréninku naopak chyběli Vojtěch Němec a Jakub Stehlík, kteří jsou zranění. "Na přestupovém trhu se nedále poohlížíme. Nevylučujeme příchod zvučnějšího jména, nicméně vzhledem k situaci nechceme nic uspěchat," dodal Ohera.

Orli budou v následujících týdnech trénovat na ledě vždy v dopoledních hodinách. Od příštího týdne pak v úterý a ve čtvrtek obují brusle i odpoledne. První přípravný zápas je čeká v úterý 11. srpna v Havířově. Kompletní rozpis přípravných duelů naleznete zde.