Orli jsou nejlepším seniorským kolektivem okresu za rok 2016, uspěli i jednotlivci

Aktuální zprávy
ČT 2. 2. 2017
Znojemští hokejisté byli na udílení cen ankety Sportovec okresu 2016, které se uskutečnilo ve středu v Městském divadle ve Znojmě, hodně vidět. Kromě ocenění za nejlepší seniorský tým si odnesli dalších pět cen!
Útočník Peter Pucher se umístil v kategorii jednotlivců a převzal i cenu za sportovce sympaťáka

Díky skvělým výkonům v roce 2016, kdy Orli dosáhli na druhé místo v mezinárodní EBEL lize a zúčastnili se hokejové Ligy mistrů, kategorii za nejlepší seniorský sportovní kolektiv okresu zcela ovládli. Cenu převzali manažer klubu Petr Veselý a znojemská ikona Peter Pucher.

Bývalý znojemský trenér Jiří Režnar, který měl zásluhu na již zmiňovaných úspěších v sezóně 2015/2016, získal ocenění v kategorii trenér okresu. V kategorii jednotlivců se umístili hned dva hokejisté. Páté místo patří kanadskému útočníku Coltonu Yellow Hornovi, jenž opanoval kanadské bodování EBEL. O stupínek výše pak skončil Peter Pucher. Ten dosáhl v roce 2016 na několik hokejových milníků. Připsal si sedmistý zápas, dvou stý gól, čtyř stou asistenci a šesti stý kanadský bod. Slovenský útočník zároveň převzal i ocenění za sportovce sympaťáka.

V anketě bodovali i znojemští junioři, kteří se umístili v kategorii sportovní kolektiv juniorů na třetím místě. Loňskou sezónu zakončili ve čtvrtfinále play-off mezinárodní EBYSL.

Kompletní výsledky naleznete zde.