Orli Znojmo Orli Znojmo

Orli budou rozdávat podpisy na znojemském Modelbraní!

Orli budou rozdávat podpisy na znojemském Modelbraní!

Znojemští hokejisté se opět zúčastní akce pořádané Domem dětí a mládeže Znojmo Modelbraní, kde své podpisy rozdávali již v minulých letech. Můžete se těšit na autogramy od Ondřeje Fialy, Jana Lattnera, Davida Bartoše a Marka Špačka. Akce se koná v sobotu 17. května od 10:00 do 16:00.

Již osmý ročník Modelbraní s sebou nese některé změny. Vůbec poprvé budou k vidění funkční železniční modely. Po dvouleté odmlce si budou děti moci slepit svůj vlastní model. Ve vedlejším programu se kromě hokejistů ukáže i technika složek integrovaného záchranného systému a další.

O příjemné odpoledne se tak postarají nejrůznější atrakce, vystoupení a doprovodný program. "Maminky si mohou se sklenkou vína v ruce slepit model auta a tatínci s cukrovou vatou poslechnout cambálku Dyjavánek," upřesnil s nadsázkou zástupce pořadatelů Jan Alexa z DDM Znojmo.

Samotní hokejisté se v rámci Modelbraní představí ve dvou dvojicích. Od půl jedenácté do půl jedné budou rozdávat podpisy Jan Lattner a Ondřej Fiala a od jedné do půl třetí David Bartoš s Markem Špačkem.