Orli a PREMIA Reality pokračují ve vzájemné spolupráci

Aktuální zprávy
ČT 15. 11. 2012
<em>Znojmo</em> - Firma PREMIA Reality a Orli Znojmo spojili svá jména i pro příští rok a rozšiřují vzájemnou spolupráci! „Jsme rádi, že se nám podařilo dohodnou se na dalším partnerství. Společnost PREMIA Reality je jedním z dlouhodobých sponzorů znojemského hokeje a znojemského sportu obecně. Připravujeme společně řadu akcí, na které se mohou znojemští fanoušci ještě během sezóny těšit," konstatuje Mgr. Petr Veselý, obchodní a marketingový manažer klubu.

„Podpora znojemského hokeje je pro nás srdeční záležitost. Proto jsme s potěšením sledovali, jak se Orlům podařilo rázně vlétnout do EBE ligy a získat respekt ostatních týmů. Jsme rádi, že i letos můžeme podpořit Orly v jejich boji o finále," řekl jednatel společnosti PREMIA Reality Ing. Lubomír Vašík.

PREMIA Reality se také nově stane partnerem již tradiční předzápasové soutěže o lístky na domácí utkání, které počínaje pátkem 15. listopadu 2012 budou probíhat na jejich facebookových stránkách podle již známého scénáře.