Orli a Autodružstvo Znojmo rozšiřují spolupráci

Aktuální zprávy
ČT 29. 9. 2016
Hráči Orlů si v úterý 27. záři převzali v Autodružstvu Znojmo nové automobily pro potřeby klubu. Jednalo se konkrétně o sedm nových vozů značky Škoda.

Autodružstvo Znojmo se tak stává výhradním partnerem klubu v této oblasti. Automobily Autodružstva Znojmo budou moci fanoušci a diváci vídat také přímo na ledové ploše mezi přestávkami domácích zápasů Orlů Znojmo. Autodružstvo Znojmo ve spolupráci s firmou HB Production dále připravilo pro fanoušky atraktivní přestávkovou soutěž o ŠKODU KODIAQ. Více informací o této soutěži naleznete zde.

Autodružstvo Znojmo se stává oficiálním dopravcem klubu

"Jsme nesmírně rádi, že se nám podařilo navázat tuto spolupráci, které kompletně pokrývá potřeby klubu týkající se vozového parku a umožňuje fungovat na profesionální úrovni. Jak si fanoušci již mohli povšimnout, logo společnosti Autodružstvo Znojmo se objevilo i na dresech pro novou sezónu, což dokresluje význam této spolupráce pro náš klub," říká manažer klubu Petr Veselý.

"Autodružstvo Znojmo je jedním z nejvýznamnější prodejců automobilů na Znojemsku a dlouholetým partnerem klubu. Velmi oceňujeme rozhodnutí rozšířit spolupráci na současnou úroveň. Poděkování patří také dalšímu z partnerů klubu firmě HB Production, která byla katalyzátorem rozšíření této spolupráce," doplňuje Veselý.

"Za společnost HB production mohu jen potvrdit slova Petra Veselého a doufáme, že v nejbližší době přivedeme do orlí rodiny dalšího stejně významného partnera, jako je Autodružstvo Znojmo," konstatuje Hynek Blaha, jednatel společnosti HB production.