Orli Znojmo a Ondřej Smrž zvou na trénink hokejových dovedností

Aktuální zprávy
ČT 1. 10. 2015
Orli Znojmo pro vás připravili možnost skupinových tréninků s Ondřejem Smržem, zakladatelem shockey.cz a jedním z největších odborníků v oboru bruslení – Power skating. Tréninky jsou určeny pro hráče Orlů i pro hráče z celého Jihomoravského kraje.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Orli Znojmo ve spolupráci s Ondřejem Smržem - shockey.cz

Přijďte se zdokonalit s trenérem, který má zkušenosti ze zahraničí (Vancouver, Kanada) a dlouhodobou praxi tady v ČR. Naším mottem a prioritou je preferovat kvalitu nad kvantitou. Mezi klienty shockey.cz patří hráči, kteří působí v mládežnických (U16 – U20) i seniorských reprezentacích Česka a Slovenska.

V klubech není dostatek času na trénování individuálních dovedností každého hráče, a tak se snažíme těmto hráčům nabídnout osobní trénink, kde se zaměříme na jejich nedostatky, abychom společně dosáhli zlepšení a cíle. Trénování je specifické tím, že každému hráči nabízíme individuální přístup. Zaměřujeme se na menší počet hráčů na ledě, specializujeme se na hokejové bruslení, power skating, práci s holí, starty z různých pozic vpřed/vzad, agility, zpracování kotouče po ruce/přes ruku, střelbu a herní činnosti jednotlivce.

Tyto výuky se budou lišit tím, že na každou hodinu budeme vypisovat specifické zaměření:

• přímá jízda vpřed
  • hranové bruslení
  • vyjíždění oblouků
  • překládání
  • obratnostní bruslení
  • přechody
  • vedení kotouče atd.

Rozdělení dle kategorií

Čtvrtek 8. října 2015
12:00 – 13:00 1. skupina: junioři, starší dorost, mladší dorost (ročníky 1995 – 2001)
13:15 – 14:15 2. skupina: starší žáci, mladší žáci, 4. třída, 3. třída, přípravka (ročníky 2002 – 2008)

Dbáme na správné vysvětlení a předvedení trenérem! V případě zájmu si rezervujte termín v dostatečném předstihu u asistenta A-týmu Orlů Znojmo a metodika mládeže Miroslava Vybírala na emailu mvybiral.orliznojmo@email.cz.

Do emailu uveďte jméno a příjmení, rok narození a klubovou příslušnost.

Počet hráčů na tréninkovou jednotku je omezen na 16 účastníků. Vzhledem ke spolupráci mezi klubem Orli Znojmo a Ondřejem Smržem je cena 549 Kč pro hráče Orlů, 699 Kč pro hráče z ostatních klubů. Minimální počet účastníků je šest.