Ondřej Svoboda: Během přípravy jsme nabrali sílu a kondici. Teď je čas se předvést

Aktuální zprávy
NE 23. 8. 2020
Devatenáctiletý Ondřej Svoboda odehrál loni v dresu Orlů čtyři zápasy. Letos se z něj stane stabilní článek týmu. Nejen o tom, jak zapadl do kabiny, se mladý útočník rozpovídal v rozhovoru.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Ve čtvrtek jste doma remizovali s Havířovem, jak byste utkání zhodnotil?
Celý zápas jsme odbojovali. Začátek se nám povedl, ve druhé třetině jsme trochu povolili. V závěru jsme se ale vzpamatovali a náš výkon se opět zlepšil. Škoda toho posledního gólu, co tam spadl.

Jak se vám hrálo?
Dobře, zatím jsme ale teprve na začátku. Musíme si zvykat na sebe a znovu i na puk, nabrat kondici a pomalu se do toho dostat. Tak jako vždy před sezónou.

Loni jste za Znojmo odehrál čtyři zápasy, letos už na soupisce budete pravidelně. Potěšila vás nabídka Orlů?
Samozřejmě, ve Znojmě jsem doma. Mám tu před sebou ještě rok školy, takže jsem za nabídku byl moc rád.

Sedli jste si v kabině?
Ano, je tu skvělá parta. Jsem rád, že můžu hrát právě za Orly.

S kým se nejvíc bavíte?
Asi se všemi (smích).

Další domácí zápas odehrajete za více než měsíc. Co vás ještě před začátkem ligy čeká?
Příští týden budeme mít krátké volno. Pak začneme znovu trénovat na zlepšení naší hry. Další přípravné zápasy máme v Táboře a Jihlavě, kde se nám snad podaří předvést v dobrém světle. Během přípravy jsme nabrali kondici a sílu, budeme to chtít předvést.