Novým silným sponzorem se stala firma aqotec

Aktuální zprávy
ÚT 18. 9. 2012
<em>Znojmo</em> - Znojemskému klubu se podařilo získat dalšího silného partnera. Je jím firma aqotec. Obchodní zaměření společnosti zahrnuje výrobu energie, výrobu zařízení, kompaktní systémy pro rozvod tepla, řídící a komunikační technologie a odbornou podporu při plánování. „Jsme rádi, že se nám podařilo dohodnout se s tímto silným partnerem. Je to další dobrá zpráva pro nás i pro všechny znojemské fanoušky. Věříme, že se nám postupem času vzájemnou spolupráci podaří ještě více rozšířit a bude maximálně užitečná pro obě strany,“ prohlásil marketingový manažer Orlů Mgr. Petr Veselý.

Společnost aqotec nabízí pod heslem „Inteligentní řešení z osvědčených komponent“ řešení a produkty pro výrobu energie, její přenos a projekty rozvodů lokálního a dálkového vytápění. Jako poskytovatelé systémů vás bude doprovázet od prvotní myšlenky, přes plánování až po řízení provozu. Aqotec se stará již o více než 350 vytápěcích sítí. Více na webových stránkách společnosti zde.