Nový fanshop Orlů přinese tři kolekce sortimentu

Aktuální zprávy
ST 22. 8. 2012
<em>Znojmo</em> - Vedení klubu HC Orli Znojmo se dohodlo na spolupráci se společenstvím firem Aper, Dětský svět sportu a GUN-eX. Firmy budou spolupracovat na přípravě fanshopu Orlů, s trenéry ohledně nového tréninkového sytému GUN-eX a s portálem Dětský svět sportu, který pomůže s propagací klubu a hlavně jeho mládežnických akcích. Spuštění fanshopu proběhně v brzké době a pro fanoušky budou hned na začátku připraveny tři různé kolekce sortimentu.

Kolekce "80"

Oblečení s logem k výročí klubu. Jedná se o kolekci ve spolupráci s firmou Reebok - trika, mikiny a budou i limitované edice drobných předmětů. Některé oblečení již používají hráči A-mužstva.

Peter Pucher bude pomáhat s výběrem kolekce "33"

Návrh šály zde.

Kolekce "33"

Kolekce, která bude tématicky navazovat na výročí klubu, ale s výběrem bude pomáhat Peter Pucher (#33).

Náhled trika zde.

Kolekce "free"

Kolekce zboží, kde v začátku budou představeny a realizovány návrhy vybrané klubem. Během sezóny se pak mohou sami fanoušci prostředníctvím facebooku či webu zapojit do hlasování o nových návrzích, případně sami se na nich podílet. Novinkou bude sekce "můj suvenýr", kde ve spolupráci s firmou (Šikulové) si fanoušci budou moci vybrat a objednat suvenýr, jenž bude vyroben tzv. na míru ( s věnováním, datem narození, přezdívka atd.).

Náhled trika zde a zde.

Případné dotazy ohledně fanshopu můžete posílat na e-mail firmy Aper: info@aper.cz.