Nová atrakce pro fanoušky! Domácí zápasy a týmové akce zpestří maskot. Hledáme jména

Aktuální zprávy
PÁ 26. 5. 2017
Vedení klubu připravilo zejména pro ty nejmenší fanoušky novou atrakci! Je jí maskot, s nímž se budete pravidelně setkávat na domácích zápasech a hokejisty bude tento Orel doprovázet i na týmových akcích.

První možnost setkat se s maskotem bude v sobotu 27. května od 10:00 hodin na Dětském dni v městských parcích Znojma. Orli zde budou mít svůj stánek a své autogramy rozdají dopoledne (10:00 až 11:00) Marek Biro a Rostislav Šnajnar, odpoledne (14:00 až 15:00) pak Marek Špaček a Josef Zajíc. Přijďte si pro fotku s maskotem, podepsanou kartičku či plakát!

Maskoti budou součástí domácích zápasů a týmových akcí

Maskoti zatím nemají jména. Ta vzejdou z návrhů fanoušků na Facebooku. Z pěti jmen s největším počtem hlasů pak zástupci klubu dvě vyberou. Autoři vítězných návrhů obdrží podepsané dresy. O začátku této akce budeme fanoušky ještě informovat.