Některá utkání MS do 18 let se budou hrát v Břeclavi, ve Znojmě také Češi

Aktuální zprávy
ST 4. 4. 2012
Vzhledem k postupu HC Kometa Brno do finále play off provedl Český svaz ledního hokeje po konzultaci a se souhlasem Mezinárodní hokejové federace některé úpravy v programu mistrovství světa hráčů do osmnácti let. Šampionát se bude vedle Brna a Znojma hrát rovněž v Břeclavi, změna se týká tří utkání skupiny A a dvou čtvrtfinálových zápasů.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Utkání Česká republika – Dánsko proběhne v pátek 13. dubna 2012 od 15:00 hodin místo v Brně na Zimním stadionu Znojmo.

Zimní stadion Tereza v Břeclavi přivítá utkání USA – Česká republika a Kanada – Finsko, která se budou hrát v sobotu 14. dubna 2012 od 13:00 a 18:00 hodin. Břeclav přivítá rovněž obě čtvrtfinálová utkání, která měla původně proběhnout v Brně. První čtvrtfinále se na místním stadionu uskuteční ve čtvrtek 19. dubna 2012 od 15:00, další čtvrtfinále potom ve stejný den od 19:00 hodin. Zbývající program šampionátu zůstává beze změny, turnaj vyvrcholí semifinálovými zápasy a souboji o medaile v Brně.

Vstupenky, která si diváci koupili na utkání Česká republiky – Dánsko, USA – Česká republika, Kanada – Finsko a obě čtvrtfinále, která se měla hrát v Brně, zůstávají v platnosti. Pro jejich majitele budou na Zimním stadionu ve Znojmě a na Zimním stadionu Tereza v Břeclavi vyčleněna sedadla na hlavní tribuně.

Diváci, kterým přesun zápasů nevyhovuje, mohou vstupenky vrátit od 5. do 12. dubna 2012 ve stejném prodejním místě, kde je koupili. Bude jim přitom vrácena plná částka.

Prodej vstupenek na přesunuté utkání ve Znojmě a na zápasy v Břeclavi začne 5. dubna 2012. Vstupenky budou v prodeji na internetových stránkách www.ticketpro.cz, v prodejním místě Ticketpro v pasáži Rokoko v Praze a na vybraných pobočkách sázkové společnosti Tipsport v celé České republice. S využitím služby E-ticket si zájemci mohou vstupenky rezervovat v pohodlí domova nebo kanceláře a po jejich úhradě si vstupenky vytisknout na vlastní tiskárně. Další, podrobnější informace najdou zájemci na www.u18wc2012.cz nebo na www.ticketpro.cz.

Praha 04. 04. 2012

PhDr. Zdeněk Zikmund