Nejkrásnější fanynkou Orlů se stala Martina Michalčíková

Aktuální zprávy
SO 7. 7. 2012
<em>Znojmo</em> - Soutěž o nejkrásnější fanynku znojemských Orlů minulou sobotu skončila. Svoji fotografii poslalo dvaadvacet dívek a Vy jste pomocí hlasování na facebooku vybrali tu nejhezčí! Stala se jí čerstvá maturantka Martina Michalčíková. „Do soutěže mě přihlásila moje kamarádka bez mého vědomí,“ říká v rozhovoru dívka, kterou čeká nafocení snímků s profesionální fotografkou Janou Poláškovou. Na ceny se však těší i další dvě účastnice soutěže, které obsadily druhé a třetí místo.

Jak již bylo zmíněno, vítězka soutěže obdrží poukaz na profesionální focení včetně služeb vizážistky a kadeřnice. Dívku s druhým nejvyšším počtem hlasů, Zuzanu Chromou, čeká večeře s hráčem dle svého vlastního výběru a za třetí místo obdrží Kateřina Košarková dres podepsaný všemi hráči.

Ukázky z focení Martiny Michalčíkové naleznete ve fotogalerii. Fotografie všech zúčastněných dívek naleznete v naší fotogalerii na facebooku.

Kdo vás do soutěže přihlásil?
Do soutěže mě přihlásila moje kamarádka bez mého vědomí. Zpočátku jsem z toho byla rozpačitá, ale pak jsem to vzala sportovně. Výhru jsem nečekala. Tímto způsobem bych jí ještě jednou chtěla poděkovat. Děkuji, Alenko.

Jak vznikla ta fotka, kterou jste do soutěže poslala?
Byla to fotka na tablo. Se spolužáky jsme se dohodli, že se vyfotíme na téma "co nás vystihuje", takže mi už od začátku bylo jasné, jak se vyfotím já. Pro soutěž ta fotka nebyla speciálně vyfocená, o soutěži jsem v tu dobu netušila.

⇒  Martina Michalčíková na vítězné fotce

Už vám byla předána výhra?
Ano, výhra už mi předána byla. Termín focení mi bude oznámen paní fotografkou.

Součástí výhry bylo i to, že byste se mohla stát tváří Orlů a účastnit se různých akcí s fanoušky...
Protože jsem jejich velká fanynka, ráda bych tuhle možnost uvítala.

Navštěvujete zápasy Znojma pravidelně?
Tento rok jsem se snažila zápasy navštěvovat často, ale jelikož jsem měla před maturitou, nebylo to jako před rokem, kdy jsem byla na každém domácím zápase Orlů. Jinak už jako malá jsem s rodiči chodila občas na hokej.

Přišlo vám přes 700 hlasů. Co byste vzkázala fanouškům?
Fanouškům bych chtěla vzkázat: „Srdcem jsme Orli, není co řešit!“