Nedělní třetí čtvrtfinále se odehraje ve Znojmě!

ICE Hockey League
PÁ 6. 3. 2020
Po dohodě obou čtvrtfinálových soupeřů a vedení ligy se třetí utkání čtvrtfinálové série mezi Znojmem a Bolzanem odehraje opět na jihu Moravy, a to v neděli od 17:30.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

K rozhodnutí došlo v průběhu pátečního druhého zápasu s ohledem na aktuální vývoj opatření v souvislosti s šířením koronaviru. „Oba týmy jsou pod zvýšeným lékařským dohledem a naprosto zdraví. Navíc se jedná o profesionální sportovce, kde riziko je minimální. Celek Bolzana nebude po druhém zápase cestovat domů do Itálie, ale zůstane ubytovaný v hotelu v Rakousku, odkud v neděli zamíří opět do Znojma," popisuje manažer Orlů Petr Veselý.

Nedělní utkání začne ve Znojmě v tradičním čase od 17:30. „Na zápase budou platit všechny vstupenky nebo dobité permanentní karty, které byly zakoupeny původně na úterý," pokračuje Veselý. Případné vracení zakoupených vstupenek je možné na pokladnách zimního stadionu, kompenzaci za dobité permanentky je možné uplatnit v kanceláři klubu.

O místu konání čtvrtého zápasu série, který je aktuálně naplánován na úterý od 18:30 ve Znojmě, se bude dále jednat v neděli podle aktuálního vývoje.

Otevírací doby pokladen Nevoga Arény

sobota15:00 – 18:00
neděle (den utkání)od 14:30

Více o předprodeji vstupenek na čtvrtfinále v článku zde.