Mladší žáci zakončili přípravu proti Třebíči

Žákovský hokej
PO 12. 9. 2011
<em>Znojmo</em> - Znojemský tým mladších žáků podstoupil poslední test před startem ligové soutěže. V něm nestačil na mužstvo Třebíče.

HC Znojemští orli - HS Třebíč 5:7
Branky Znojma: Frimel (Svoboda, Houzar), Navrátil (Švanda, Šána), Švanda (Bulínová, Fruvirt), Houzar (Frimel), Svoboda (Fruvirt).

Komentář k zápasu

Po těžké první třetině, kdy naši hráči dostali čtyři rychlé branky, jsme stahovali v druhé třetině náskok a byli jasně lepší. Do třetí třetiny jsme vletěli za stavu 4:5 s chutí zápas obrátit, avšak soupeř to nedovolil a strhl vítězství na svou stranu.

Velice pěkné utkání s tvrdou hrou a mnoha brankami nám jako poslední přípravný zápas dalo hodně zkušeností a síly na soutěž, která znojemským žákům začíná 24. září. Tímto zveme všechny fanoušky a příznivce na utkání našich mladých Orlů.