Aqotec Orli Znojmo Aqotec Orli Znojmo

Malý hokejista, velký bojovník!

Malý hokejista, velký bojovník!

Petřík Dočkal, hráč přípravky HC Orli Znojmo - mládež, je srdcem i duší nejen hrdý Orel, ale také velký bojovník.

Osud malému Petříkovi nepřál na začátku letošního roku, kdy jej potkaly vážné zdravotní problémy, a začal příběh doslovného boje o život. Prvotní diagnóza cukrovky později přešla ke zhoršení zdravotního stavu, otravě krve a následnému transportu do Fakultní nemocnice v Brně. Po třech dnech v umělém spánku mu byl operativním zákrokem život zachráněn.

4211257728 / 6800

Rodině mladého Petříka lze pomoci odesláním finančního příspěvku, který bude využit na výše zmíněnou probíhající rehabilitaci, na uvedené číslo účtu zřízeného speciálně pro tento účel.

Jeho boj o návrat mezi zdravé však nadále zkomplikoval problém s dolní končetinou a nastala nutnost další operace. I přes špičkovou lékařskou pomoc zůstala část dolní končetiny nepohyblivá a Petřík nyní podstupuje nutné rehabilitace.

"Předem bychom chtěli poděkovat lékařům, kteří nám Peťu zachránili, rodině, která s námi po celou dobu soucítila. Dále všem kamarádům a známým za obrovskou podporu, trenérům a lidem, kteří jsou součástí znojemské hokejové mládeže, sportovnímu manažerovi panu Vybíralovi. Poděkování patří také Orlům Znojmo a prezidentovi klubu, panu Oherovi. Věříme, že Peťa ještě zamotá na ledě hlavu soupeřům," vzkazuje rodina malého hokejisty.